Poslední turnaj mládeže hostil Vsetín

V pátek 11. 9. 2015 se ve Vsetíně konal poslední z jednorázových turnajů mládeže, v pořadí již osmý. Tentokrát se jednalo o turnaj dvojic, kterého se zúčastnilo celkem osm týmů, včetně dvou tvořených žáky NK Bajda. Jeden z nich skončil v konečném pořadí šestý (Dominik Rezek a Martin Málek), kdežto druhý bral dělené 7.–8. místo (Marek Vilímek a Richard Miškovský).


V celkovém pořadí této soutěže, které je vypočítáno z bodově ohodnocených umístěních v jednotlivých turnajích, se naši žáci umístili celkově na čtvrtém místě z celkového počtu pěti týmů. Vzhledem k tomu, že se jedná o jejich vůbec první soutěžní ročník v ostřílené konkurenci krajských týmů, je jejich umístění velmi dobrým výsledkem a příslibem do budoucna. Konečná tabulka s výsledky soutěže je dispozici ke stažení zde.

Zároveň Vás tímto informujeme o změnách v zápasech obou soutěží. Tuto středu a čtvrtek jsou na programu dohrávky 11. kola okresního přeboru a krajský zápas, který se měl odehrát v sobotu 19. 9. 2015 v Otrokovicích, byl po dohodě obou týmů přesunut na tu další, tj. 26. 9. 2015 od 9:00.