Návštěvní kniha

19 komentářů u „Návštěvní kniha“

 1. Lojza
  Zajímavé……jediná věc, která se za poslední rok udála na těchto stránkách byla odstranění historie turnaje Lojza cupu. Nevím, jaký byl motiv tohoto počinu, ale dále doporučuji autorovi ještě odstranit také fotogalerii z tohoto turnaje. Pak bude teprve úspěch stoprocentní.

  Lojza

  1. Lojza
   Ahoj, Lojzo. Děkuji za upozornění na nedostatek. Minulý týden jsem dělal technické úpravy a odstraňoval i neexistující odkazy napříč webem – jedny takové vedly z historie Lojza Cupu na fotogalerii Lojza Cupu na stránkách kopkopcup.cz. Úpravy jsem provedl, ale stránka s turnajem zůstala nepublikovaná a tím pádem nedostupná (vypadala jako zrušená, což nebyl záměr). To jsem před malou chvílí, díky tvé milé zprávě, napravil.

   Prima den a mnoho pozitivní nálady přeje David

   1. Lojza
    Dejve, OK, chyba se může vloudit, jen kdo nic nedělá, tak se žádných chyb nedopouští. Naopak, protože se na těchto stránkách nevím proč ( no vím, ale to je na jinou debatu o NK Bajda) nic neděje, a ty jsi asi jediný, který je schopen to nějak oživit ,(nejen ta stránky, ale to bys musel chtít), tak zkus je doplnit o historii např. o  kopkopcup.cz, což se např. mě vždy v minulosti dost líbilo a někteří vůbec neví o čem se bavíme. Historie nohejbalu v našem regionu je velmi pestrá a není jen o Bajdě, ale jak jsem už napsal, to je na jinou debatu.
    Hezký den Ti přeje Lojza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stránky nohejbalového klubu