Poslední domácí utkání sezóny dopadlo vítězně

V sobotu 10. září zavítal na kurty NK Bajda tým NK Rozvíz – TJ Slovan Ivanovice na Hané. Domácím hráčům se vydařil vstup do utkání, když zvítězili v obou úvodních dvojicích vždy ve dvou setech. V následujících zápasech trojic si oba týmy připsali shodně po jednom bodu. V nepárové části dominovali opět domácí. Domácí Málek s Juráněm obrátili nepříznivý vývoj prvního setu, kdy otočili ze stavu 6:9 a druhý set již neklopýtli. Utkání singlistů přineslo první třísetovou bitvu, domácí J. Sadil první set ztratil, ale v těch dvou zbývajících se již nemýlil a přinesl tak hráčům NK Bajda důležitý pátý bod. V odvetných zápasech trojic hosté zabojovali a v obou třísetových tahanicích domácí sestavy přetlačili. Drama se však nekonalo, když bratři Němcovi vybojovali první odvetnou dvojici a to nepříliš vídaným způsobem. Třetí set doslova vydřeli ze stavu 2:8 na 10:9. Poslední zápasem domácí již pouze upravili stav utkání na konečných 7:3.

Nyní čeká naše hráče dvoutýdenní pauza. K poslednímu zápasu sezóny nastoupí 1. října v Otrokovicích. Zatím se nacházejí na průběžném třetím místě.