Krajská soutěž opět na scéně, a vítězně

Po letní přestávce se v sobotu 5. 9. 2015 na kurty NK Bajda vrátila krajská soutěž Zlínského kraje, když sem k zápasu 7. kola dorazil tým z Valašského Meziříčí. Sice se ihned po jasně vyhraných úvodních dvojicích ujal vedení 0:2 v zápasu, ale po trojicích a vložené dvojici byl stav již příznivější pro domácí hráče, a to 3:2. Rozhodující bitva se tak odehrála v zápase jednotlivců, kdy domácí David Němec přetlačil posledním možným míčem ve třetím setu hostujícího Tomáše Andrise a naklonil tak pomyslné misky vah na stranu domácích. V odvetných trojicích braly oba týmy po jednom bodu, kdežto první odvetná dvojice patřila opět domácím, ač to tak po prvním prohraném setu vůbec nevypadalo. Do druhého setu však naskočil střídající Karel Doležel st. a společně s Jaroslavem Sadilem dotáhli zápas v pohodovém tempu do vítězného konce. Poslední dvojice hostů pak jen utkání korigovala na výsledných 6:4 z pohledu domácích. Díky tomuto vyhranému utkání, již čtvrtému v řadě, tak hráči potvrdili své prozatímní umístění na špici tabulky soutěže.

Další zápas je na programu až v sobotu 26. 9. 2015 od 9:00 v Otrokovicích, avšak příští sobotu se na Bajdě koná jubilejní, již 30. ročník Lojza cupu, kam jste všichni srdečně zváni!