Druhé utkání body nepřineslo

Ke druhému utkání krajské soutěže zajížděli naši hráči v sobotu 2. 5. 2015 do Valašského Meziříčí. Po úvodních dvojicích, kdy každý tým bral shodně po jednom bodu, se vedení 2:1 ujali domácí. Hráči Bajdy odpověděli výhrou v další trojici a následně i vložené dvojici a na okamžik tak vedení získali na svou stranu. To byl však ze strany hostujících poslední dílčí úspěch. V zápase jednotlivců vévodil domácí Andris ml., který s přehledem přehrál J. Sadila a srovnal tak na stav 3:3. A také v odvetných trojicích, byť v obou případech šlo o třísetové bitvy, domácí ukázali větší převahu. Své vítězství pak valaši stvrdili hned v následujícím deblu a následně výhrou v posledním zápase upravili na konečných 7:3. Tým NK Bajda Kroměříž se tak zatím nachází na 3. místě v průběžné tabulce soutěže.

Soutěž okresního přeboru začíná tímto týdnem, kdy jsou ve středu a čtvrtek na programu zápasy prvního kola. Na výsledkové stránce přibyl i seznam 68 hráčů, kteří se této soutěže letos účastní.

Pomalu klepe na dveře i turnajová sezóna, čemuž svědčí hned dvě pozvánky na nohejbalové turnaje v okolí Kroměříže. Ty jsou k nalezení v kalendáři turnajů.